Transportlīdzeklim ir derīga garantija (26.04.2032)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 139 972 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 529SDH |
| VIN | YARVFEHS7GZ225298 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 106 kW |
| Maksimālais ātrums | 170 km/h |
| CO2 | 195 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1928 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4959 mm |
| Platums | 1920 mm |
| Augstums | 1940 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Toyota relaxgarantii 10A
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.