| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 97 064 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 470MHV |
| VIN | SHSRE5890FU014350 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 114 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 179 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.2 l/100km |
| • Vidējais | 7.7 l/100km |
| Pilna masa | 2100 kg |
|---|---|
| Svars | 1665 kg |
| Celtspēja | 435 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2630 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4605 mm |
| Platums | 1820 mm |
| Augstums | 1680 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.