
Transportlīdzeklim ir derīga garantija (03.12.2026)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 88 250 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 949NPJ |
| VIN | TMAJA811BMJ064986 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 132 kW |
| Maksimālais ātrums | 193 km/h |
| CO2 | 131 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.1 l/100km |
| • Vidējais | 4.9 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1708 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4510 mm |
| Platums | 1865 mm |
| Augstums | 1650 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
ACC Pano 360 Keyless Garantii BRAVOAUTO GARANTII 6 KUUD VÕI 10 000 km Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki.
| Pārdevējs | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Adrese | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.