| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 119 230 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 020BVR |
| VIN | SB1EG76LX0E151589 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1798 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 108 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 143 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.0 l/100km |
| • Vidējais | 6.2 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1508 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4820 mm |
| Platums | 1810 mm |
| Augstums | 1480 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Toyota Approved 24-kuuline garantii, 24-kuuline maanteeabi, 44 punkti tehniline kontroll Registreerimistasu sisaldub sõiduki hinnas.
| Pārdevējs | Elke Rakvere |
|---|---|
| Adrese | Narva tn, 25, Rakvere 44311 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | elke.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.