| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | - |
| Odometrs | 423 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Gaiss |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | - |
| Aizmugurējās bremzes | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV2XT40G8EA760243 Pārbaudīt |
| Tilpums | 12777 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 375 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 36000 kg |
|---|---|
| Svars | 18375 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 4100 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 9150 mm |
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | 3520 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Läänemaa Veoautokeskus |
|---|---|
| Adrese | Nurme tänav 3, 90801, Taebla |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | lvk.ee/ee/home |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.