| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 81 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 429VSR |
| VIN | WAUZZZF2XLN092863 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2995 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 250 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.0 l/100km |
| • Vidējais | 8.2 l/100km |
| Pilna masa | 2470 kg |
|---|---|
| Svars | 2006 kg |
| Celtspēja | 464 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2930 mm |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4969 mm |
| Platums | 1908 mm |
| Augstums | 1393 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki! Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu.
| Pārdevējs | Audi Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | revalauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.