| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 45 208 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 382KYJ |
| VIN | WAUZZZGE4LB034211 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 0 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 158 kW |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3040 kg |
|---|---|
| Svars | 2486 kg |
| Celtspēja | 554 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2928 mm |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4901 mm |
| Platums | 1935 mm |
| Augstums | 1583 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026; Toodud riigist: Rootsi; Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti; Sõiduk AUDI e-tron 50 (382KYJ) on osalenud kindlustusjuhtumis.
| Pārdevējs | Reval Auto Pärnu |
|---|---|
| Adrese | Talllinna mnt 87e, Pärnu, 80034 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | revalauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.