| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 6 800 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zaļš |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 458XDY |
| VIN | ZFACF1BJ5PJH77084 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Jauda | 52 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 105 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1338 kg |
|---|---|
| Svars | 1076 kg |
| Celtspēja | 262 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2300 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 3571 mm |
| Platums | 1627 mm |
| Augstums | 1488 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Väikese läbisõiduga 2023.a Fiat 500 Hybrid 1.0 51kW. Ökonoomne ja stiilne hübriidauto, mis sobib ideaalselt nii linnasõitudeks kui igapäevaseks kasutamiseks. Auto on kaasaegse varustusega, hästi hoitud. Viimane Korraline hooldus tehtud detsembris 2025 läbisõidul 7400 km! Komisjonimüük. Müüjaks eraisik. Registreerimistasu 543,75 € Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.