| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 85 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 885JPN |
| VIN | JTMR43FV70D022179 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1987 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 129 kW |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | 164 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.4 l/100km |
| • Vidējais | 5.9 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1685 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4600 mm |
| Platums | 1855 mm |
| Augstums | 1685 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Toyota Approved garantii 24-kuud * Mootorsõiduki registreerimistasu 1071,20 € lisandub hinnale! * Hoitud ja hooldatud sõiduk
| Pārdevējs | Amserv Viljandi |
|---|---|
| Adrese | Pargi 3b, Pargi, Viljandi, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.