Transportlīdzeklis veiksmīgi izgāja tehnisko apskati
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 65 114 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 577KTX |
| VIN | LYVUZBFUDNB929697 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 251 kW |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | 58 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 2.0 l/100km |
| Pilna masa | 2660 kg |
|---|---|
| Svars | 2169 kg |
| Celtspēja | 491 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2865 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4708 mm |
| Platums | 1902 mm |
| Augstums | 1641 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Aasta Auto Approved autodega on võimalik tutvuda meie müügihallis aadressil Sepa 24B, Tartu. Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole.
| Pārdevējs | Aasta Auto Approved |
|---|---|
| Adrese | Sepa 24B, Tartu 50113 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | approved.aastaauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.