| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 22 450 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | VSSZZZKP1S1035895 Pārbaudīt |
| Tilpums | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2180 kg |
|---|---|
| Svars | 1638 kg |
| Celtspēja | 617 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
* Vahetuse võimalus * Tehniliselt kontrollitud * Teostatud müügieelne ettevalmistus * Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 15.04.2028a.
| Pārdevējs | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Adrese | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mobileautokeskus.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.