| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 119 085 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WF02K8GY1MNA15211 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2956 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 267 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | Uzlādes hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3160 kg |
|---|---|
| Svars | 2571 kg |
| Celtspēja | 589 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
* Vahetuse võimalus * Teostatud müügieelne ettevalmistus Elektrienergia kulu (WLTP) 220 Wh/km Elektriline sõiduulatus 42 km Kombineeritud võimsus 267 kW / 53 kW. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
| Pārdevējs | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Adrese | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mobileautokeskus.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.