| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 172 434 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 431RVH |
| VIN | TMBLS8NX5PY033079 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 229 km/h |
| CO2 | 166 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1659 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4703 mm |
| Platums | 1829 mm |
| Augstums | 1498 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Ideal Auto |
|---|---|
| Adrese | Peterburi tee 47c, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | idealauto.ee |
E-R 9:00-18:00 L 10:00-14:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.