| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 88 167 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 888CCG |
| VIN | WAUZZZF15PD008046 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 241 km/h |
| CO2 | 224 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2416 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4996 mm |
| Platums | 1995 mm |
| Augstums | 1689 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Ideal Auto |
|---|---|
| Adrese | Peterburi tee 47c, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | idealauto.ee |
E-R 9:00-18:00 L 10:00-14:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.