| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 61 157 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 712DBV |
| VIN | WV1ZZZSYZJ9015467 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 130 kW |
| Maksimālais ātrums | 165 km/h |
| CO2 | 234 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.3 l/100km |
| • Vidējais | 8.9 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2532 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 6836 mm |
| Platums | 2040 mm |
| Augstums | 2590 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
GARANTII 6 KUUD/ 5000 KM
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.