| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 162 384 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 335DFD |
| VIN | WAUZZZF57JA109584 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 125 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 133 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.0 l/100km |
| • Vidējais | 5.9 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1709 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4733 mm |
| Platums | 1843 mm |
| Augstums | 1367 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.