| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 185 420 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 819MRH |
| VIN | WBAHS9109H5H67232 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2 l |
|---|---|
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 223 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.6 l/100km |
| • Vidējais | 6.3 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1665 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4439 mm |
| Platums | 1821 mm |
| Augstums | 1598 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Nordauto |
|---|---|
| Adrese | Kadaka tee 72A |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | nordauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.