| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 21 989 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 687FRV |
| VIN | VXKFPHNS1R1022933 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1199 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Jauda | 96 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 125 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1880 kg |
|---|---|
| Svars | 1375 kg |
| Celtspēja | 505 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2675 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4391 mm |
| Platums | 1860 mm |
| Augstums | 1465 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.