| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 110 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 046BYG |
| VIN | NMTKZ3BX20R189689 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1798 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 72 kW |
| Maksimālais ātrums | 170 km/h |
| CO2 | 87 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 3.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.0 l/100km |
| • Vidējais | 3.8 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1504 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4360 mm |
| Platums | 1795 mm |
| Augstums | 1555 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Lexus Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Peterburi tee 1, 11415 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | lexustallinn.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.