| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 118 331 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 351HDH |
| VIN | VF1MA000X62648701 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2299 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 96 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 207 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 7.2 l/100km |
| • Vidējais | 7.9 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2227 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 6198 mm |
| Platums | 2070 mm |
| Augstums | 2475 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega. Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.
| Pārdevējs | Elke Mustakivi |
|---|---|
| Adrese | Tähesaju tee 33/Mustakivi tee 21, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | elke.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.