| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 75 620 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | RMT165 |
| VIN | WBY31AW03NFM93439 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 400 kW |
| Maksimālais ātrums | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2735 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4783 mm |
| Platums | 1852 mm |
| Augstums | 1448 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: Exteriör: M Aerodynamicspaket M bakspoiler M Shadow Line M Shadow Line-ljus Y-spoke 859M lättmetallfälgar Elektrisk glastaklucka Solskyddsglas / tonade rutor Dragkrok BMW Laserlight Komfort & interiör: Komfortöppning (Comfort Access / keyless) Elstolar fram med minne Svankstöd förare & passagerare Stolsvärme fram och bak Uppvärmd ratt Ambient interior lighting Individual läderklädd instrumentpanel Ekträpanel Anthracite innertak Förvaringspaket Automatisk avbländbar inner- och ytterbackspegel Automatisk klimatanläggning M Sport & köregenskaper: M Sportbromsar Adaptivt M-chassi Variabel sportstyrning M Sportstolar Sport Boost-funktion Förarassistans & säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Parking Assistant Plus Backkamera & parkeringssensorer High Beam Assistant Däcktrycksövervakning Larm Låsbara hjulbultar Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd Stöldskyddssystem Multimedia & teknik: Harman/Kardon surroundsystem DAB-radio BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional ConnectedDrive Services Trådlös mobilladdning Teleservices & nödsamtal BMW IconicSounds Electric Laddning & hybrid/el Mode 3 laddkabel Professional Akustiskt fotgängarljud (AVAS)
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.