| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 136 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 464NPY |
| VIN | WAUZZZ4M2MD018915 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2967 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 241 km/h |
| CO2 | 198 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.7 l/100km |
| • Vidējais | 7.6 l/100km |
| Pilna masa | 2850 kg |
|---|---|
| Svars | 2195 kg |
| Celtspēja | 655 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2999 mm |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5064 mm |
| Platums | 1970 mm |
| Augstums | 1666 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti; Sõiduk 464NPY (WAUZZZ4M2MD018915) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole LKF-i andmetel osalenud liikluskindlustuse juhtumis. Mootorsõiduki registreerimistasu 2 734.40 eurot ei sisaldu müügihinnas. KOMISJONIMÜÜK.
| Pārdevējs | Reval Auto Pärnu |
|---|---|
| Adrese | Talllinna mnt 87e, Pärnu, 80034 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | revalauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.