| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 20 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 704SHG |
| VIN | WAUZZZF21RN036867 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 195 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Uzlādes hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2650 kg |
|---|---|
| Svars | 2212 kg |
| Celtspēja | 438 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2931 mm |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4975 mm |
| Platums | 1908 mm |
| Augstums | 1413 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vehicle booked until 27.06.2026
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2029; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 18.06.2030 / 100 000 km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; NB! Tegemist on Audi Tallinna esindus sõidukiga, vaatamiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida! Pikendatud tehasegarantii - 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km. Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu. Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!; broneeritud
| Pārdevējs | Audi Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | revalauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.