| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 104 383 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 689SLH |
| VIN | JTJBJRBZ605013194 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 114 kW |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.7 l/100km |
| • Vidējais | 6.0 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1889 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4640 mm |
| Platums | 1845 mm |
| Augstums | 1645 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Tehniliselt kontrollitud! Sõiduki hinnale lisandub registreerimistasu 1457,60euri! Lexus Relax garantii kuni 10-aastasele sõidukile!
| Pārdevējs | Amserv Tähe |
|---|---|
| Adrese | Ringtee 31, Ringtee, Tartu, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.