| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 96 729 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 138DBB |
| VIN | TMAJ3812HJJ523102 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1591 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 130 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 175 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.5 l/100km |
| • Vidējais | 7.5 l/100km |
| Pilna masa | 2190 kg |
|---|---|
| Svars | 1659 kg |
| Celtspēja | 531 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2670 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4475 mm |
| Platums | 1850 mm |
| Augstums | 1645 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Eesti ajalugu - Korrapäraselt hooldatud margiesinduses - Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 96 729 kilomeetrit - Nelikvedu - LED (päevatuled) - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Jahutusega kindalaegas Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.