| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2019 |
| Пробег | 198 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 298RYX |
| VIN | 5YJ3E7EAXLF604377 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Мощность | 100 kW |
| Макс. скорость | 225 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Электрический |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2060 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1720 kg |
| Грузоподъемность | 340 kg |
| Прицеп с тормозом | 500 kg |
| Прицеп без тормоза | 500 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2875 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4694 mm |
| Ширина | 1850 mm |
| Высота | 1443 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Auto on Eesti registris 298RYX Müüa heas korras ja silmapaistva väljanägemisega Tesla Model 3, mis on värskelt imporditud Saksamaalt. Auto on hooldatud regulaarselt ning sellel on täielik hooldusraamat. Autol on aku jääk 87% mis on väga hea, ning autot on eelnevalt laetud enamjaolt koduse laadijaga, ehk kiirlaadijatega pole akut rikutud. Täis akuga sõiduulatus umbes 340km. HEA LISAVARUSTUS: AUTOPILOT PLUS, 38" ekraan, LED täis/päevasõidu tuled, Performance veljed, panoraam katus, esimesed/tagumised istmesoojendused, roolisoojendus, distants püsikiiruse hoidja, digitaalne display, comfort line, nahksisu, 360 kaamera, telefoni juhtmevaba laadimine jne! Meiepoolne garantii kehtib 6 kuud või kuni 10 000 kilomeetrit, tagades teile rahulolu ja kindlustunde pikemaks ajaks! Hinna sees on kõik registreerimisega seotud kulud ja riigilõivud ning sõiduk on läbinud registreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrolli. Auto asub Tallinnas ja on võimalik enne ostu vabalt valitud kohas kontrollida.
| Продавец | AUTONOVA OÜ |
|---|---|
| Адрес | Akadeemia tee 39 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 13520 |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | autonova.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.