| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2019 |
| Пробег | 79 980 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Коричневый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 279DBB |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Мощность | 110 kW |
| Макс. скорость | 198 km/h |
| CO2 | 175 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Топливный бак | 50 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 7.1 l/100km |
| • На шоссе | 5.5 l/100km |
| • Средний | 6.1 l/100km |
| Полная масса | 2207 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1683 kg |
| Грузоподъемность | 524 kg |
| Прицеп с тормозом | 1800 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2788 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4697 mm |
| Ширина | 1882 mm |
| Высота | 1660 mm |
Из страны Эстония
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
Korralikult hooldatud auto, just tehtud õli ja filtrite vahetus, uued pidurikettad ja klotsid, Rikkalik Laurin & Klement varustus, millele on lisatud Magnetic Brown Metallic väline värv ja must põranda osa, kvaliteetne hele nahk kombineeritud musta kõrgläikega salongis. 360° kaamerad Canton muusikasüsteem Laurin&Klement nahksisu Ambient värvimuutev valgustus salongis Taga kardinad Key Less Go 19" Skoda Original veljed Kaasa Good Year talverehvid Distantsi hoidev püsikiiruse hoidik Pimedanurga hoiatus peeglites Kaasa riidest uued jalamatid Ukse sees vihmavari 2 võtit Auto on liisingust välja ostetud ja valmis uue omaniku nimele kirjutamiseks. Autole on tehtud 1 kuu tagasi tehniline kontroll, mille käigus tuvastati, et vahetust vajaksid piduri kettad ja klotsid, mis sai teostatud. Muid vigu ei tuvastatud, kuid soovi korral võib lasta auto üle vaadata endale meelepärases töökojas või ülevaatuspunktis.
| Продавец | Rait Paabu |
|---|---|
| Адрес | Tartu |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.