| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2011 |
| Пробег | 340 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 621LDN |
| VIN | WBAXA11060DW23175 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 160 kW |
| Макс. скорость | 234 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2320 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1795 kg |
| Грузоподъемность | 525 kg |
| Прицеп с тормозом | 2000 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2968 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4899 mm |
| Ширина | 1860 mm |
| Высота | 1475 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
Müüa pilkupüüdev 5-seeria BMW, millel sportlik M-pakett ning visuaalselt M5-st inspireeritud detailid (väljalase, veljed, rool jms). Auto näeb hea välja ja pakub mugavat sõiduelamust. • digitaalne näidikutepaneel • 360° parkimiskaamera • HUD (info kuvamine esiklaasile) • M-pakett + M5 stiilis detailid Auto on meie pere kasutuses alates 06.2024, olnud peamiselt naise igapäevases sõidus. Tegemist ei ole uue autoga – 15 aasta vanusel sõidukil leidub kasutusjälgi, mis on eakohased (väiksemad kriimud, parem esitiib vajab tähelepanu jms). Jooksvalt remonditud kõik vajalik - veermik, pidurid jne. Kett väidetavalt vahetatud enne 300k - tõendid/arved puuduvad. Huvi korral võta ühendust ja tule vaata üle.
| Продавец | Andres Keegi |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.