| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2008 |
| Пробег | 361 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 566TGF |
| VIN | WAUZZZ8K98A041964 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2968 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 313 kW |
| Макс. скорость | 264 km/h |
| Разгон | 4.8 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Топливный бак | 64 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 12.0 l/100km |
| • На шоссе | 8.0 l/100km |
| • Средний | 10.0 l/100km |
| Полная масса | 2130 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1655 kg |
| Грузоподъемность | 475 kg |
| Прицеп с тормозом | 1900 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2817 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4753 mm |
| Ширина | 1826 mm |
| Высота | 1427 mm |
Из страны Эстония
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Kiirmüük kuna tarvis finantseeringut kinnisvara ostuks. Auto on aus, aga kahjuks peab millestki loobuma suurema unistuse nimel. Registreerimistasu jääb uue omaniku kanda. Tehasest 3.2 mootoriga. Uus 3.0Tfsi mootor sõitnud 16 000km. *Stage 1 seadistus 313kw *Sachs Racing sidur - siduripedaal on tunduvalt kangem *Suured 3.0 C7 BiTurbo pidurid ees *Tehase S-line välimus ja sisu *Alcantaraga istmed 4x soojendusega *6 käiguline manuaal *Võtmeta sisenemine ja käivitus *Teisaldatav kärukonks *Võimas LEDbar iluvõre taga *Bang&Olufsen helisüsteem *Suurem subwoofer originaal asukohas + seda toetav võimendi *Puutetundlik keskmine ekraan Android *Tagurduskaamera *Katid eemaldatavad vband klambritega, asemele sobitatud originaal resonaatorid samuti vband klambritega *Summuti helitugevus muudetav nupuvajutusega *Kompressori heli on mahedalt kuulda tänu korralikule koonusfiltrile *Isetumenevad peegliklaasid *1 miili kiirus 264kmh, mis on parim tulemus 3.0Tfsi mootoriga autode arvestuses Uut ülevaatust pole tehtud kuna auto jäi oktoobri lõpust seisma. Ülevaatuse läbimiseks tuleks vahetada summuti sukad, sest need lekivad heitgaase läbi. Autol on all suverehvid. Talverehve ei ole. Vaadates õue siis mõistlik oleks treilaga ära viia või võtta kaasa sobivad 18" talverattad.
| Продавец | Kermo |
|---|---|
| Телефон | Показать номер |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.