| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2005 |
| Пробег | 400 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 914BLD |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 120 kW |
| Макс. скорость | 223 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 7.8 l/100km |
| • На шоссе | 4.5 l/100km |
| • Средний | 5.7 l/100km |
| Полная масса | 1935 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1490 kg |
| Грузоподъемность | 445 kg |
| Прицеп с тормозом | 1600 kg |
| Прицеп без тормоза | 745 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2760 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4520 mm |
| Ширина | 1817 mm |
| Высота | 1421 mm |
Из страны Италия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
müüa e90 2.0d 120kw 6k manu. sõidab liigub toimetab aga leidub nokitsemist. paras winterbeater kellegile. peale rehvi vahetust väristab 90 pealt. mingi amort kolksub. esiklaasil kõrvalistuja pool mõra. lõpupütt kukkus alt, saab kaasa. ülevaatus puudub. jõudu on ketsi teeb, all mitte kõige paremad michelin x-ice north 4 rehvid naelu palju kaduna läinud peale esimest suuremat lund, mustrit on. kere mäda pole kuid iluvigu leiab. üldiselt sõidab toimetab ilusti, keema ei lähe. ülevaatuse kõlbulikuks ma ei viitsiks teha aga kui tahtmisth on saab vabalt. rohkem infoks helista 56760735. vahetust võib kah pakkuda miski e36 vastu. vaatan üle kõik pakkumised. UUT AUTOT ÄRA OTSIMA TULE!!
| Продавец | Rutss |
|---|---|
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.