| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Водное транспортное средство |
| Тип кузова | Моторная лодка |
| Год | 2023 |
| Сервисная книжка | Да |
| Цвет | - |
| Спецификация цвета | - |
| Черновик | 350 |
| VIN | FI-TER57022D323 Контроль |
| Размещение | Задний |
|---|---|
| Мощность | 51 kW |
| Макс. скорость | 55 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Топливный бак | 70 l |
| Полная масса | 920 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 520 kg |
| Грузоподъемность | - |
| Стандарт измерений | - |
| Сиденья | 6 |
|---|---|
| Длина | 5700 mm |
| Ширина | 2300 mm |
| Высота | - |
| Спальных мест | - |
Из страны Финляндия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
Müüa merekindel C-kategooria kaater Väga heas korras, vähe kasutatud ja uueväärne. Ideaalne nii kalastamiseks, veespordiks kui ka perega lõõgastumiseks. Tehnilised andmed: • Maksimaalne kiirus: 55 km/h • Mootor: Yamaha F70HP AETL (2023) – garantii 5 aastat • Mootori töötunnid: 192 h • Lisad: reguleeritavad trimmilabad • Lubatud kuni 6 inimest Varustus: Laminaat põrandakate, Sõidukate, Veekindlad istmepadjad, Roostevabast terasest kiilukaitse, Navigatsioonitule mast, Akupesa+aku, Reelingud, Kummist vendrid, Trossi- ja ankrukastid 2 tk Massilüliti, Tulekustuti, Tuuleklaas, Tühjenduskork, Ujumisredel, 12 V pistikupesa, Kolm lukustatavat panipaika, Hind: • Kaater: 15 900 € + km • Komplektihind: 17 900 € + km (kaater + treiler BP1000-RBA + kaardiplotter/kajalood Lowrance Elite 9ti2) Kaater ostetud uuena Soome esindusest hinnaga 25.000€ Müüa on firma Info: +372 503 9899 trailers24@outlook.com
| Продавец | Silver |
|---|---|
| Адрес | pärnu |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..