| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Купе |
| Год | 2015 |
| Пробег | 93 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 270PVT |
| VIN | WBA1J71050V372927 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2979 cm³ |
|---|---|
| Мощность | 240 kW |
| Макс. скорость | 250 km/h |
| CO2 | 176 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 12.0 l/100km |
| • На шоссе | 6.5 l/100km |
| • Средний | 10.5 l/100km |
| Полная масса | 1980 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1545 kg |
| Грузоподъемность | 435 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2690 mm |
| Сиденья | 4 |
|---|---|
| Количество дверей | 2 |
| Длина | 4454 mm |
| Ширина | 1774 mm |
| Высота | 1408 mm |
Из страны Венгрия
Зарегистрировано: Эстония
Kõik hooldused tehtud BMW esinduses või Carmastersis. Õlivahetus tehtud iga aasta. Lisainfo tehtud hoolduste kohta olemas, viimane hooldus 27.03.26. Ennetavalt on tehtud automaatkäigukasti ja tagasilla diferentsiaali hooldus. Talvel autoga sõidetud ei ole. Auto juhtaju ega mootorit ei ole seadistatud. Rehvid: Suverehvid Michelin PilotSport 5 ostetud 2024 aasta. Kaasa tulevad talverehvid ostetud 2021 aastal. Rehvimuster uueväärne aga rehvid neli aastat vanad - ehk kannatab nendega veel sõita. Pildid tehtud enne esispoileri ja neerude paigaldamist. Paigaldatud: DM Autoteile esispoiler DM Autoteile mustad neerud (originaalid kaasa) Bilstein B8 amordid Lisaks kaasa Zaero Design diffuuser (uus, karbis) ja kummist porimatid.
| Продавец | Sten Rõngelep |
|---|---|
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.