| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2020 |
| Пробег | 83 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 001MYS |
| VIN | WUAZZZF55KA904088 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2894 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 331 kW |
| Макс. скорость | 280 km/h |
| Разгон | 3.9 0-100km/h |
| CO2 | 220 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Топливный бак | 59 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 12.8 l/100km |
| • На шоссе | 7.9 l/100km |
| • Средний | 9.7 l/100km |
| Полная масса | 2320 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1920 kg |
| Грузоподъемность | 400 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2832 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4782 mm |
| Ширина | 1866 mm |
| Высота | 1377 mm |
Из страны Эстония
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Kõik lisad! 0P6 Väljalaskesüsteem RS 5 Sport 3FB Katuseluuk panoraamluuk Elektriliselt juhitav, toonitud turvaklaasist ("Panoramic glass roof") 4A4 Istmesoojendus 4L6 Peeglid automaatselt tumenev sisepeegel 5MF Dekoorliistud interjööris alumiinium"Race", antratsiit 6FJ Peeglid välispeeglite korpus kõrgläike musta värvi 6XL Peeglid elektriliselt kokkuklapitavad ja automaatselt tumenevad ning mälufunktsiooniga 7K3 Rehvirõhu/rehvitemperatuuri kontrollsüsteem 9AQ Kliimaseade "Deluxe"kolme tsooniline, elektroonilise reguleerimisega juhile, kaassõitjale ja salongi tagaosale (täiendav TFTdisplei kliimapaneelis) 9S8 Audi virtual cockpit täisdigitaalne 12,3 tolline näidikute paneel armatuurlauas 9ZE/GB1 Telefon ja kommunikatsioon "Audi phone box" LTEtoega (telefonialus käetoes võimaldamaks telefonikõnesid läbi "Bluetooth" ühenduse, max 2 telefoni) 9VS Kõlarisüsteem " Bang & Olufsen Sound System with 3D sound" (kogu väljundvõimsusega 755 vatti 19 kõlarit) EA8 Pikendatud tehasegarantii 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km KS1 Esiklaasile info kuvamise võimalus "Headup display" N1H Istmed nahkpolster "Fine Nappa" kärjekujuliste kontrastõmblustega PA2 Dünaamikapakett "RS", sh sportdiferentsiaal (GH2) "Dynamic steering (1N8), sportvedrustus "Plus" (2MC), km/h (6Y4), MatrixLED esilaternad (PXC) PAH Disainipakett (eksterjöör) kõrgläikega must, musta värvi esija tagaspoiler, iluvõre ääris ja liistud külgmiste akende ümber ning "quattro" logo PC2 Pidurisadulad värvitud kõrgläike punaseks Terve auto XPEL kivikaitse kiles ja kile keraamiks (ca 4000eur+km). Töid teostas ja välis pinda ning sisu hooldab BadaBing. Uuena ostes letihind 114 933EUR. Sõiduk AUDI RS5 SPORTBACK (001MYS) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. 100% esinduse ajalugu, Eestis uuena ostetud ja 1 omanik ning 2 kasutajat. Pere 2-3 auto. Reg nr. ei tule kaasa!
| Продавец | Taavi |
|---|---|
| Адрес | Harjedalen, Harjedalen, Sweden |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.