| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2018 |
| Пробег | 184 500 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 278FTF |
| VIN | WBAJM7108JG954338 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 140 kW |
| Макс. скорость | 225 km/h |
| CO2 | 124 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Топливный бак | 65 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 5.2 l/100km |
| • На шоссе | 4.1 l/100km |
| • Средний | 4.7 l/100km |
| Полная масса | 2390 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1820 kg |
| Грузоподъемность | 570 kg |
| Прицеп с тормозом | 2000 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2975 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4942 mm |
| Ширина | 1868 mm |
| Высота | 1498 mm |
Из страны Швеция
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
BMW 520d M-Pakett Müüa hästi hoitud ja regulaarselt hooldatud sõiduk. Rikkalik Varustus Sõiduk on heas seisukorras ning lisainvesteeringuid ei vaja. Hooldus ja seisukord: • Hooldused teostatud iga 10 000 km järel (Viimase hoolduse käigus vahetatud kõik filtrid ja mootoriõli) • Käigukasti õli vahetatud 130 000km juures. • Läbisõit muutuv (auto igapäevases kasutuses) • Autole on peale pandud keraamika. • Tehniline kontroll teostatud ning autol vigu ei esine. • EGR jahutus vahetatud (Tehase tagasikutsumine) Autoga Kaasas: • 18” Valuveljed - talverehvid hetkel peal aga tuleks järgmiseks hooajaks uued vaadata. • 2x Autovõti + 1x BMW Display Key Võimalik sõiduki kontroll vabalt valitud töökojas. NB! Auto ei ole liisingus ning saab teha kohese vormistuse. Sõiduk BMW 520D (278FTF) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Lisainfo saamiseks palun kirjutada või helistada: 📞 +372 5599 3552
| Продавец | Jarko Kirs |
|---|---|
| Адрес | Rakvere, Rakvere, Estonia |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.