| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2013 |
| Пробег | 223 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 923MPG |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 3993 cm³ |
|---|---|
| 4.0 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 412 kW |
| Макс. скорость | 280 km/h |
| Разгон | 3.1 0-100km/h |
| CO2 | 229 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Топливный бак | 70 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 13.9 l/100km |
| • На шоссе | 7.5 l/100km |
| • Средний | 9.8 l/100km |
| Полная масса | 2565 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2010 kg |
| Грузоподъемность | 555 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2923 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4974 mm |
| Ширина | 1936 mm |
| Высота | 1421 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
Auto on väga heas korras ning väga hästi hoitud. Kõik hooldused on tehtud Audi, Flameko ja LT Service autoesindustes. Olemas kogu hooldusajalugu. Hooldused tehtud iga ~7500 km tagant. Vabama hingamisega väljalase (originaal kaasa). Mootori ja käigukasti tarkvara on täiustatud ESRacing poolt. Hetke jõunumbrid on 506 kW ja 955nm. Tegu on väga kiire autoga. RS6-le tüüpilised probleemid on kõik üle käidud: - Uued kõrgesurvepumbad - 23.02.2021 - Uus kardaan - 30.06.2021 - Turbo õlivõtusõelade parandus + turbode kontroll - 11.08.2022 - Uued süütepoolid - 17.04.2024 Viimane hooldus on tehtud 02.02.2025, mille käigus tehti põhjalikum tervise kontroll. - Turbode kontroll - Kompressioonide mõõtmine - Silindrite visuaalne kontroll kaameraga - Jahutussüsteemi lekkekontroll - Lekete, veermiku jms kontroll. - Tavahooldus koos küünalde vahetusega Auto on tehniliselt ideaalses korras. Kõik näitajad, sh. kompressioonid vastavad uue mootori tehase spesifikatsioonile. Huvilistele saan edasi saata kokkuvõtte koos videodega. Võimsa hääle ning vägeva minekuga RS6! Tule vaatama ja proovima! Autoga tuleb kaks komplekti rattaid: Suveveljed RS6 originaal 21' (piltidel, värsket taastatud ja ülevärvitud) ja talveks 20' Audi originaal valuveljed(rehvirõhuanduritega) koos üsna värskete Continental VikingContact 7 lamellrehvidega Walkaround video: https://youtu.be/hniJiENCcmg PS! Auto ei ole liisingus, kuid liisingut 5. aastaks pakuvad nii Coop pank kui ka SEB. Kehtiv kaskokindlustuse leping LHV-s. Ja mitte, et sellise auto puhul see oluline oleks, kuid andmetes toodud kütusekulud on reaalsed. Maantee keskmine kulu on mõõdetud Tartu-Pärnu, püsikiirusehoidja 95 km/h peal (~120-130ga kiirteel sõites on ~8.8).
| Продавец | Harri Olak |
|---|---|
| Адрес | Tartu, Tartu, Estonia |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.