| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2008 |
| Пробег | - |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 130TNM |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Мощность | 210 kW |
| Макс. скорость | 250 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 9.0 l/100km |
| • На шоссе | 5.4 l/100km |
| • Средний | 6.7 l/100km |
| Полная масса | 2320 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1835 kg |
| Грузоподъемность | 485 kg |
| Прицеп с тормозом | 2000 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2886 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4843 mm |
| Ширина | 1846 mm |
| Высота | 1491 mm |
Из страны Литва
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
pakkuda heas seisus e61 535D facelift tehase M-Pakett mootor ja kast toimivad ideaalselt,turbiin ei laineta ning käigukast sujuv tehtud tööd:esimesed mõlemad amordid,vedrud ning sinna juurdekuuluv,esimesed rattalaagrid,terve ring kettaid ja klotse,turbod vahetatud nii pisikese kui ka suure turbo sisud taastatud ccc sisselaske kollektori tihendid,eelsüüte küünlad,tagasillas mõlemalt poolt ülemised kaikad,mõlemad tagumised õhkpadjad lisad: -HUD -kurvituled -bixenon tuled -individual heli pakett -comfort sisu koos dünaamiliste küljepatjadega -nii ees kui taga topsihoidjad -active steering -distantsihoidev püsikiirusehoidja -sportkast ning labadega rool -panoraam -tagumistel ustel kardinad -klapitavad peeglid all on style 166 19 tolli veljed koos lamellrehviga lisaküsimustes helista ning tule vaatama
| Продавец | mart kiin |
|---|---|
| Адрес | Karksi-Nuia |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.