
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2014 |
| Пробег | 172 333 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 049JSB |
| VIN | WP1ZZZ92ZFLA65146 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.1 l | |
| Мощность | 283 kW |
| Макс. скорость | 252 km/h |
| CO2 | 209 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 10.0 l/100km |
| • На шоссе | 7.0 l/100km |
| • Средний | 8.0 l/100km |
| Полная масса | 2955 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2290 kg |
| Грузоподъемность | 665 kg |
| Прицеп с тормозом | 3500 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2895 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4855 mm |
| Ширина | 1954 mm |
| Высота | 1719 mm |
Из страны Дания
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
⦿ Müüa heas lisavarustuses Porsche Cayenne S Diesel Facelift. ⦿ Tehniliselt-ja visuaalselt korralik kasutatud auto. Margi esinduses digitaalsel kujul hooldusajalugu kontrollitav. ⦿ Lisavarustus: LED Tuled, Automaatne kaugtulede vahetus, Roolisoojendus, Comfort istmed, Juhtmecaba CarPlay/Android Auto, Bose helisüsteem, Panoraam katuseluuk, Elektriline konks, Sport väljalase, Pimenurga andurid, Lane assist, Taga kaamera, Soft close uksed, Elektriline tagaluuk, 21 valuveljed, Webasto, 4x istmesoojendus, Laiendatud nahapakett (uksed, armatuur), Alcantara lagi, Topeltklaasid, Taga kliima. ⦿ Auto hinnale lisandub registreerimistasu. ⦿ Iga ostueelne kontroll on teretulnud, et veenduda auto korrasolekus. ⦿ Omame „Tunnustatud automüüja“ kvaliteedimärki, mida väljastab Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liit (AMTEL). ⦿ Suhtleme EST/RUS/ENG keeles. ⦿ Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Lisainfo saamiseks pöörduge müügikonsultandi poole või vaadake täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrol
| Продавец | Auto Standard |
|---|---|
| Адрес | Turu tänav 47/2, Tartu, Eesti |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.