| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2009 |
| Пробег | 370 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Темно-серый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 776BKP |
| VIN | WBAKM21050C329442 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Мощность | 180 kW |
| Макс. скорость | 245 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 9.5 l/100km |
| • На шоссе | 5.9 l/100km |
| • Средний | 7.2 l/100km |
| Полная масса | 2505 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1940 kg |
| Грузоподъемность | 565 kg |
| Прицеп с тормозом | 2100 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 3070 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 5072 mm |
| Ширина | 1902 mm |
| Высота | 1479 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
Korralik ja hooldatud heade lisadega auto Arved olemas igast asjast mis tehtud on Hiljuti tehtud mootori remont kuhu said uued ketid,saaled,kòik mootori tihendid ja palju muud Hea varustus: Comfort istmed koos màludega ka kaasreisijal 4 tsiooniline kliima HiFi System Professional DSP heli Reguleeritav vedrustus (elektriliselt, jäikus) Adaptiivsed esituuled Ukselingi valgustused Sõiduraja vahetamise abisüsteem Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem Automaatsed täistuled Rulookardinad ustel ja tagaaknal 4x istmesoojad Eessõitjaga distantsi jälgiv püsikiiruse hoidja ja stop&go süsteem Kokkupõrke vastane süsteem Elektriline pagasiluuk Suitsetaja pakett Vahetust võib pakkuda ekskavaatori vastu
| Продавец | Kristjan |
|---|---|
| Адрес | Tartumaa |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.