Регистрационный взнос оплачен
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2012 |
| Пробег | 221 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 115BVF |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2792 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Мощность | 239 kW |
| Макс. скорость | 250 km/h |
| CO2 | 251 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 16.1 l/100km |
| • На шоссе | 7.5 l/100km |
| • Средний | 10.7 l/100km |
| Полная масса | 2355 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2002 kg |
| Грузоподъемность | 353 kg |
| Прицеп с тормозом | 1600 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2737 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4830 mm |
| Ширина | 1856 mm |
| Высота | 1498 mm |
Из страны Эстония
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Panen müüki oma vahva Opeli. Tegemist Opeli OPC mudeliga, millega sõitmine on vägev kogemus. Auto on varustatud kõigega, mida ühest vägevast luukpärast oodata. Paigaldatud paar aastat tagasi Prins LPG seade Gaznetis. LPGga sõites keskmiselt 12 eurot 100km. Selle aasta jooksul ära vahetatud kõik vedelikud (mootori,käigukasti,4wd Haldex) ja ka tehtud LPG seadme hooldus, sammuti ka vahetatud esiklotsid. Olemas erinevad lisad nt adaptiivsed tuled, roolisoe, mugavad Recaro istmed, automaatsed tuled/kojamehed. Paigaldatud TK audio juures väga hea heliga subwoofer. Esiklaasil on ka solar kile. Auto sõidab väga hästi ja on olnud korraliku hoole all. All korralikud lamellid. REGISTREERIMISMAKS MAKSTUD. Lisaküsimustel kirjutada/helistada.
| Продавец | Johannes Gevlja |
|---|---|
| Адрес | Pärnu |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.