Регистрационный взнос оплачен
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2002 |
| Пробег | 364 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Зеленый |
| Спецификация цвета | Tumeroheline |
| Рег. № | 170MSK |
| VIN | SHHEP23402U013555 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1590 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 81 kW |
| Макс. скорость | 187 km/h |
| Разгон | 10 0-100km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Топливный бак | 50 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 8.0 l/100km |
| • На шоссе | 5.0 l/100km |
| • Средний | 6.5 l/100km |
| Полная масса | 1605 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1192 kg |
| Грузоподъемность | 413 kg |
| Прицеп с тормозом | 1200 kg |
| Прицеп без тормоза | 500 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2575 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 3 |
| Длина | 4140 mm |
| Ширина | 1695 mm |
| Высота | 1440 mm |
Из страны Финляндия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
PLUSSIDEST -> MAKSTUD REG. TASU!! Rahvaralli tehniline kaart (tulekustuti ja varuratas kinnitatud) Kaardilugeja lamp (töötab) Alumiiniumist paigaldatud põhjakaitse + kummist torude kaitse Polypuksid Õlid vahetatud, uus pooltelg, uued varuosad vedrustuses Kere tugev, karbid minevikus tehtud All Federal RS-R PRO poolslikid ja honda oem veljed Tehtud sillastend MIINUSTEST -> Avaneb ainult võtmest (pult on kadunud, kuid on alati võimalik uus teha) Auto osales rahvasprindis, seega piisavalt kriimustusi Kapotti kang hiljuti läks katki, aga lahti ikka saab Mootorist plekib natuke õli, kuid eriti suuri lekkeid ei ole ning õli ei söö NB! Auto on üle 20 aasta vana ning osales rahvaspordis, seega välimuselt ideaalset autot ei ole tarvis oodata :)
| Продавец | Ronan |
|---|---|
| Адрес | Kohtla-Järve |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.