| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 1999 |
| Пробег | 395 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Темно-красный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 286AZA |
| VIN | WAUZZZ8DZXA254247 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Мощность | 81 kW |
| Макс. скорость | 188 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Топливный бак | 60 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | 4.7 l/100km |
| Полная масса | 1980 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1505 kg |
| Грузоподъемность | 475 kg |
| Прицеп с тормозом | 1700 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2607 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4581 mm |
| Ширина | 1733 mm |
| Высота | 1439 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Tervist. Müügiks on pakkuda üks pikalt pere teeninud Hibisk-punases Audi A4 B5 Avant Fl. mis veeres välja tehasest 99 aastal. Läbisõit on tal varsti pea 400tuhat. Aiste vahel on tal vanakooli pommikindel tahmapress milleks on 1.9Tdi oma metsiku 81 kiluvatiga mis nuusutab kütust ja käib nagu tank. Edasi veab teda ei mitte 1 sillavedu vaid lausa 2 sillavedu mis tähendab, et tegemist on Quattro'ga mis paneb oma jõu maasse läbi 5e käigulise manuaal käigukasti. Plussid+ Sillad tihked, ei kolise, ei nagise, ei kisu kuhugi, sõidab väga mõnusalt ja pehmelt. Pidurdab ja sidurdab ning käigud lülituvad hästi. Toimiv käsipidur. Mootor käib nagu kellavärk mis ei tarbi õlisi ega muid ebavajalikke vedelikke. 4x El. aknad, toimiv katuseluuk, püsikiirushoidja. Töötav kliima ja kompu. Ainult kalla ja talla. Miinused- Laki koorumised ja rooste kohad nagu vanale autole kombeks kuigi läbivaid augud puuduvad. Pagass ei avane kuna mehhanism ei toimi, parem poolsed tagumised istmed alla ei klapi, helisüsteem plärtsub ja ei mängi hästi, uksed käivad lukku/lukust lahti ainult uksest keerates kuna "comfort block" võtme nuppudele ei reageeri. Hinnasooviks oleks 2250€ kuid jätan tingimiseks natukene ruumi. Kõik arved ja hoolduse ajalugu on olemas ja saab kaasa. Kaasa saab veel mõne hooaja sõitnud naelrehvid millel mõni üksik nael puudu. Reaalsele huvilisele räägin lähemalt. Vahetust teie eelmise auto vastu ei soovi. Autot saab tulla vaatama Harjumaal. Huvi korral helistada numbril +372 5626 0186
| Продавец | Marko Pukko |
|---|---|
| Адрес | Harjumaa |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.