| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 1999 |
| Пробег | 365 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Темно-синий |
| Спецификация цвета | Orientblau 317 |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 111MYR |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2793 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Мощность | 142 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | 10.0 l/100km |
| Полная масса | 2265 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1805 kg |
| Грузоподъемность | 460 kg |
| Прицеп с тормозом | 1900 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2930 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4984 mm |
| Ширина | 1862 mm |
| Высота | 1435 mm |
Из страны Нидерланды
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Soodushinnaga 20" velgi kaasa ei saa. Tegemist on väga hästi säilinud eksemplariga. Autol on olnud head omanikud ning soolaseid talvesi pole auto näinud. Autol puudub rooste. Väljast tehtud just põhjalik poleerimine ja kaetud keraamikaga. Ei ole keevitatud ega lapitud nagu enamus. Põhi/karbid kõik tugevad ja originaal. Põhja alt Krown kaitse paigaldatud. Tehniliselt seisukord samuti väga hea, kõik toimib, lisad töötavad, mootor ergas, kast vahetab sujuvalt. Kõik õlid ja filtrid vahetatud, k.a käigukasti õli ja filter. Auto püüab meeletult pilke ja saab alati kiidusõnu. Tegemist on autoga, mille väärtus ajas ainult tõuseb. Tõeline legend Eesti teedel. Autole paigaldatud juurde: Esimene stangelisa Lowtec coilover vedrustus 20x9 ja 20x10 OE BMW Style 32 veljed Must lagi Android makk Auto ajalugu ja käekäik kõik üsna hästi teada-täpsemalt tõelisele huvilisele auto kõrval. Huvi korral helista, autot saab näha Rapla/Tallinn. Reg nr. ei tule autoga kaasa.
| Продавец | A M |
|---|---|
| Адрес | Rapla / Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.