
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2014 |
| Пробег | 240 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 470FKY |
| VIN | SALWA2EFXEA340864 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 5.0 l |
|---|---|
| Мощность | 375 kW |
| Макс. скорость | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 18.3 l/100km |
| • На шоссе | 9.7 l/100km |
| • Средний | 12.8 l/100km |
| Полная масса | 3050 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2402 kg |
| Грузоподъемность | 648 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2923 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4850 mm |
| Ширина | 1983 mm |
| Высота | 1780 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Ainuke 5.0 liitrise mootoriga Autobiography varustuses Range Rover Sport müügil. Auto on ostetud Eestist uuena ning kogu ajalugu on kättesaadav. Hiljutised suuremad ja kulukamad remonditööd: - ACE Hydraulic pipes - hüdraulilise stabilisaatori torustik (2500 eur) - Kütusepaagi korpus/kaitse (1200 eur) - Roolilati kinnituse polt, alumiiniumist vahetatud roostevaba vastu (600 eu) - Veepump + kogu torustik, osa torudest vahetatud alumiiniumist osade vastu (2100 eur) - Esimesed pidurikettad - ja klotsid (400 eur) Tehtud töödest on olemas arved ning hooldused hooldusraamatus fikseeritud. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.