| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2005 |
| Пробег | 317 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 666TJP |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.2 l | |
| Мощность | 240 kW |
| Макс. скорость | 250 km/h |
| CO2 | 249 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 10.0 l/100km |
| • На шоссе | 7.0 l/100km |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2595 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2070 kg |
| Грузоподъемность | 525 kg |
| Прицеп с тормозом | 2300 kg |
| Прицеп без тормоза | 750 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 3074 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 5192 mm |
| Ширина | 1894 mm |
| Высота | 1424 mm |
Из страны Германия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Auto on tehniliselt väga heas seisus, mootor ja kast toimivad ideaalselt, veermik korras, kere roostevaba. Mootor ja kast on üle kirjutatud. Mootorit võimsuse poolest kaasa aidatud ja kastis sai käiguvahetuse kiiruseid ning käiguvahetuspunkte vastavalt mootori tarkvarale optimeeritud. Auto on originaalist veidi madalamaks programmeeritud, kuid tänu õhkvedrustusele saab seda mugavalt muuta. Salong on äärmiselt ruumikas ning paljude lisadega. Bose helisüsteem, 2x mäludega istmed, 3x elektrilised kardinad taga, coming-leaving home tuled jne. Hiljuti vahetatud: Aku, kliimapump, termostaat, eelsüüteküünlad, kõik filtrid ja õlid (kaasaarvatud käigukasti) rattalaagrid, esimesed käändmikud, ülemised-alumised õõtshoovad, stabilisaatori otsavardad, puksid ja kondid, sisemised-välimised rooliotsad ja kindlasti mõningad pisiasjad veel. Ülevaatamist vajavad osad: Käsipiduri juhtmestik ja mootor said vahetatud, kuid viskab taas errorit. Esimesed õhkpadjad lekivad kergelt ning aegajalt viskab sellekohast veateadet. Parkimisandurid ei toimi, kui jõuan teen ise enne müüki korda. All on Sailun lamellid ning kaasa tulevad korralikud Hakkapeliita naastrehvid. Auto on olnud alates 2012 ühe pere kasutuses ning avariivaba. Pisemaid kriime ja kulumisi ikka leidub. Numbrimärk ei tule kaasa. Aastamaks vaid 50€, registreerimistasu jääb ostja kanda. Asub enamasti Kohilas või Tallinnas. Lisainfo telefonil 56674878
| Продавец | Grete |
|---|---|
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.