| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2018 |
| Пробег | 207 613 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 036MRT |
| VIN | SHHFK9760JU002703 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1597 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Мощность | 88 kW |
| Макс. скорость | 201 km/h |
| CO2 | 93 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 3.7 l/100km |
| • На шоссе | 3.5 l/100km |
| • Средний | 3.5 l/100km |
| Полная масса | 1835 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1429 kg |
| Грузоподъемность | 406 kg |
| Прицеп с тормозом | 1400 kg |
| Прицеп без тормоза | 500 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2697 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4518 mm |
| Ширина | 1799 mm |
| Высота | 1428 mm |
Из страны Эстония
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
Pakkuda ökonoomne ja vastupidav Honda Civic, mis sobib ideaalselt nii igapäevaseks linnasõiduks kui ka pikemateks otsadeks. Väga hea valik inimesele, kes otsib usaldusväärset ja madalate ülalpidamiskuludega autot. Auto on olnud heaperemehelikus kasutuses ja hooldatud korrapäraselt. Kõik hooldused on dokumenteeritud ning kogu hooldusajalugu tuleb autoga kaasa. Õlivahetused on tehtud järjepidevalt iga 10 000 km tagant. Suurematest/kallimatest remontidest on eelmine aasta remonditud turbo ja teostatud DPF puhastus. Tehniliselt heas korras – istu sisse ja sõida! Originaal kõlarid on välja vahetatud kvaliteetsete Hertz kõlarite vastu. Auto pole liisingus, seega kohene ümbervormistamine. Registreerimistasu hinnas. Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama!
| Продавец | User |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.