| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2021 |
| Пробег | 54 626 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Передний привод |
| Коробка передач | Мануальный |
| Цвет | Белый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 745RPX |
| VIN | TMBGH7NW8N3047005 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Мощность | 66 kW |
| Макс. скорость | - |
| CO2 | 101 g/km |
| Топливо | - |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 6.6 l/100km |
| • На шоссе | 4.3 l/100km |
| • Средний | 5.2 l/100km |
| Полная масса | 1737 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1357 kg |
| Грузоподъемность | 380 kg |
| Количество мостов | - |
| Колесная база | 2643 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4241 mm |
| Ширина | 1793 mm |
| Высота | 1554 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
- Eesti ajalugu - Kehtiv tehasegarantii kuni 19.12.2026 või 100 000 km - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 53 419 km - Talverehvid kaasa - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled) - Püsikiiruse hoidja - Parkimisandurid (taga) Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Продавец | Topauto |
|---|---|
| Адрес | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | topauto.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.