| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2015 |
| Пробег | 188 000 |
| Сервисная книжка | Да |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 001LIP |
| VIN | WVWZZZAUZGP515192 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Мощность | 221 kW |
| Макс. скорость | 217 km/h |
| CO2 | 162 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 8.6 l/100km |
| • На шоссе | 6.0 l/100km |
| • Средний | 7.0 l/100km |
| Полная масса | 2080 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1574 kg |
| Грузоподъемность | 506 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2620 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 4562 mm |
| Ширина | 1799 mm |
| Высота | 1446 mm |
Из страны Финляндия
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Возможность обмена
Golf R 2015 221KW 4x4 Korralikult hooldatud ja heas tehnilises seisukorras auto. Õli on vahetatud regulaarselt iga 10 000 km tagant. Märtsis tehtud hooldus ametlikus esinduses, mille käigus vahetati õlid, filtrid ja küünlad. Hoolduse käigus teostati ka auto üldine kontroll ning mootoris vigu ei tuvastatud, töötab ühtlaselt ja probleemideta. Kett on vahetatud eelmise omaniku poolt 160k juures. Auto on originaalseades ja ei ole chipitud. Täielik hooldusajalugu olemas. Tehniliselt heas korras, sõidab hästi. Pidurikettad ja klotsid vajavad lähiajal vahetust. Kerel esineb vanusele vastavaid iluvigu. Läbisõit 188k Registreerimistasu on makstud. Numbrimärk ei tule kaasa. Hind: 17000 + KM / Asukoht Pärnu
| Продавец | Jürgen L |
|---|---|
| Адрес | Pärnu |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.