| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2003 |
| Пробег | 336 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | 597BJN |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 110 kW |
| Макс. скорость | 211 km/h |
| CO2 | 185 g/km |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Топливный бак | 65 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 9.7 l/100km |
| • На шоссе | 5.4 l/100km |
| • Средний | 6.9 l/100km |
| Полная масса | 1930 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1505 kg |
| Грузоподъемность | 425 kg |
| Прицеп с тормозом | 1600 kg |
| Прицеп без тормоза | 720 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2725 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 3 |
| Длина | 4262 mm |
| Ширина | 1751 mm |
| Высота | 1408 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
2.0d automaat 110kW Autole on tehtud täielik hooldus ja see on heas seisukorras. Sellel on tehtud iga-aastane ülevaatus. See oli terve talve garaažis, mille jooksul investeeriti umbes 2000 eurot (kõik töödest tehtud fotod ja videod on saadaval). Uued pihustid, uued klapid ja klapijuhikud, silindripeade vahetus, kõik filtrid ja õlid vahetatud 1500 km tagasi, uued tagumised piduritorud. Auto on roostevaba, lävepakud on terved ja seda saab hõlpsasti tungrauaga üles tõsta. Autol on originaalsed BBS Style 94 rehvid uute rehvidega (ilma nendeta odavamad). Komplekt talverehve Style 167 naastrehvidega. Müün seoses uue auto ostmisega. Kõik, kes otsivad korralikus seisukorras E46-t, palun saatke mulle privaatsõnum. Need, kes otsivad kehva autot, see pole õige koht, kuhu minna.
| Продавец | Михаил |
|---|---|
| Адрес | Pärnu |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.