| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2013 |
| Пробег | 200 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Задний привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Светло-зеленый |
| Спецификация цвета | Amazonit Silver Metallic |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 908LBY |
| VIN | - |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 4395 cm³ |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Размещение | Передний |
| Мощность | 412 kW |
| Макс. скорость | - |
| Разгон | 4.3 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Топливный бак | 80 l |
| Потребление топлива | |
| • Городской | 14.0 l/100km |
| • На шоссе | 7.6 l/100km |
| • Средний | 9.9 l/100km |
| Полная масса | 2410 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1965 kg |
| Грузоподъемность | 445 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2964 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4910 mm |
| Ширина | 1891 mm |
| Высота | 1467 mm |
Из страны Соединенные Штаты Америки
Местоположение автомобиля: Эстония
Зарегистрировано: Эстония
Müüa väga korralik ja kiire sportsedaan — tegu on legendaarse BMW M-seeria mudeliga, mis ei jäta kedagi külmaks. Konkreetne sõiduk on F10 M5, mille kerejooned sarnanevad esmapilgul tavapärasele 5. seeria BMW-le. Just see tagasihoidlik, ent jõuline välimus muudab selle auto eriti huvitavaks — elegants pealispinnal, sportlik metsikus kapoti all. Väliselt soliidne ja stiilne, kuid tegelikkuses ei jää see auto kellelegi märkamata: sügav ja jõuline summutihääl, M-spetsiifilised disainidetailid ning atleetlik olek annavad selgelt märku, et tegu on millegi erilisega. Auto sobib suurepäraselt nii ärimehele, kes soovib kombineerida prestiiži ja sportlikkust, kui ka pereisale, kes hindab kiirust ja sõidunaudingut, ohverdamata mugavust või praktilisust. Sõiduk paistab silma eritellimusel valmistatud, unikaalse ja pilkupüüdva värviga, mis lisab eksklusiivsust ja rõhutab auto karakterit. Rikkalik lisavarustus tagab tippklassi mugavuse, turvalisuse ja emotsionaalse sõidukogemuse. Auto on avariivaba ja tehniliselt laitmatus seisukorras. 2022. aastal toodi see Ameerikast mootori rikkega, kuid mootor on professionaalselt asendatud uuega. Kõik tööd on tehtud kvaliteetselt ning auto on põhjalikult üle kontrollitud – mingeid tehnilisi puudusi ei ole. Sõidukit ei ole kasutatud talvel, mistõttu on ka kere ja veermik väga heas seisukorras. Auto on Eestis arvel, vastab kõikidele kehtivatele Euronõuetele ja on valmis kohe kasutamiseks. Tegu on harukordse võimalusega soetada eriline, jõuline ja samas elegantne sportsedaan, mille hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane. Ideaalne valik inimesele, kes soovib sõita autoga, mis pakub emotsiooni, iseloomu ja jõudlust iga kilomeetri jooksul.
| Продавец | andri jesse |
|---|---|
| Адрес | Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.