| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Седан |
| Год | 2025 |
| Пробег | 15 580 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | Полный привод |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Рег. № | NBG97F |
| VIN | WBA58GK02S8F07104 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 1998 cm³ |
|---|---|
| Мощность | - |
| Макс. скорость | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Бензин |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | - |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2410 kg |
| Грузоподъемность | - |
| Количество мостов | - |
| Колесная база | - |
| Сиденья | - |
|---|---|
| Количество дверей | - |
| Длина | 4713 mm |
| Ширина | 1827 mm |
| Высота | 1446 mm |
Местоположение автомобиля: Эстония
BMW 3-serie Laddhybrid – ikonisk, fyrhjulsdriven och nu med längre räckvidd och snabb laddning. BMW 3-serie Sedan laddhybrid förenar kördynamik och innovativ hybridteknologi. Kör helt elektriskt med en räckvidd på 93–101 km Ladda snabbt med 11kW - med en effekt på upp till 11kw laddar BMW 3-serie laddhybrid snabbt och bekvämt. Det gör att fordonet laddar från 0-100% på ca 2:15 timmar. På utsidan betonas din BMWs sportiga sida av den aerodynamiska designen. Intelligenta förarassistanssystem gör dina resor säkrare och den moderna utrustningen gör även riktiga långfärder bekväma. Upptäck alla modellvarianter av BMW 3-serie laddhybrid, olika utrustningsvarianter och tekniska data samt många olika leasing- och finansieringsalternativ.
| Продавец | United Motors Peetri |
|---|---|
| Адрес | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | unitedmotors.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.